Święta bez autobusów na ulicach?

W związku z nadchodzącymi świętami oraz zaleceniami zwiazanymi ze stanem epidemii, Kaliskie Linie Autobusowe wprowadzają zmiany w rozkładach jazdy.

Ze względu na stan epidemii oraz zalecenia związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wprowadzono następujące zmiany: w sobotę, 3 kwietnia, wszystkie linie z dziennego rozkładu jazdy będą kursować jak w soboty; w nocy z 3 na 4 kwietnia linia nocna nr 10 nie będzie kursować; w Wielkanoc, 4 kwietnia oraz Poniedziałek Wielkanocny, 5 kwietnia, autobusy KLA nie będą kursować; w nocy z 5 na 6 kwietnia obsłużony zostanie wyłącznie jeden kurs linii nr 10 – o godz. 4:30 z przystanku Wyszyńskiego Słoneczna 10.

Wszelkie informacje dotyczące rozkładu jazdy są dostępne w Punkcie Obsługi Klienta KLA przy ul. Podmiejskiej 2A, pod numerem telefonu: 62 768 00 91 lub na stronie internetowej www.kla.com.pl.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze