Święto dzieci w ratuszu

Dzień dziecka sprawił, że wśród zwiedzających ekspozycję multimedialną w ratuszu były zarówno grupy szkolne, jak i rodzice z dziećmi. Oprócz podziwiania wystawy, najmłodsi wzięli udział w spotkaniu „Zabawy z legendami”, dzięki współpracy ze Studium Animatorów Kultury w Kaliszu.

Praktyczne zajęcia podobały się dzieciom i dały wiele radości. Szkoła chętnie włączyła się w projekt, animatorki potrafiły przekonać do wspólnej zabawy. Dlatego organizatorzy liczą na kolejne wspólne przedsięwzięcia. Przypomnijmy, że Studium Animatorów Kultury to instytucja państwowa Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, działająca już od ponad 40 lat. Kształci w zawodach: animator tańca, animator działań teatralnych lub animator działań filmowych. Absolwenci znajdują zatrudnienie w mediach, teatrach, bibliotekach, domach kultury, prowadzą zespoły taneczne i teatralne. Nauka trwa 4 semestry i jest bezpłatna. Aktualny nabór odbywa się do końca czerwca. Więcej informacji można uzyskać na stronie szkoły http://studium.kalisz.pl.

 

 

Źródło: Urząd Miasta Kalisza; Fot. IT

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter