Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

Szatnia na medal

Na Stadionie Miejsko-Gminnym w Nowych Skalmierzycach odbyło się oficjalne otwarcie funkcjonujących od początku roku szatni, które utworzono w budynku trybun oraz toalet publicznych.

Przedsięwzięcie było w połowie dofinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, stąd w oddaniu obiektu towarzyszyli goście: Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Jacek Bogusławski oraz radni Województwa Wielkopolskiego Marzena Wodzińska i Andrzej Pichet. W przecięciu wstęgi poza gośćmi udział wzięli: zastępca burmistrza Agnieszka Sipka, skarbnik Bolesław Borkowski oraz dwaj prezesi miejscowych klubów sportowych: Bernard Spasowski (KS Pogoń) oraz Maciej Jędraszek (UKS Akademia Piłkarska).

“Jestem wdzięczny za dofinansowanie tego projektu kwotą blisko 40.000 zł z programu „Szatnia na Medal”. To nie jest nasze ostatnie słowo w kontekście rozbudowy gminnej infrastruktury sportowej, ponieważ potrzeby z uwagi na ilość trenujących tu osób są ogromne – kolejnym krokiem będzie dalsza poprawa warunków szatniowych w budynku pawilonu, który pochodzi z lat 60. XX wieku” – nadmienił Burmistrz Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce Jerzy Łukasz Walczak. “Zawodnicy korzystający z boiska treningowego mają wreszcie do szatni o wiele bliżej niż dotychczas” – dodaje włodarz.

Inwestycja polegała na przekształceniu części powierzchni toalet damskiej oraz męskiej pod szatnie wraz z prysznicami i sanitariatami. Wyposażono je w ławki i szafki. Ponadto w obiekcie nadal funkcjonują przyległe szatniom pomieszczenia z większą ilością umywalek oraz toalet, które będą wykorzystywane podczas organizacji imprez plenerowych.

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Latarnik24

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter