reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Szkolenie dla kaliskich organizacji pozarządowych

Centrum Organizacji Pozarządowych w Kaliszu informuje, że w dniu 22 listopada br. w godzinach 15.00 – 20.00 w lokalu Centrum przy ul. Babina 1 odbędzie się szkolenie „Zasady tworzenia ofert realizacji zadań publicznych w trybie konkursowym i pozakonkursowym wraz z elementami warsztatowymi”.

Jest ono przeznaczone dla kaliskich organizacji pozarządowych, a uczestnictwo w nim jest bezpłatne.

Przedmiotem szkolenia jest omówienie najważniejszych kwestii związanych z prawidłowym przygotowaniem ofert realizacji zadań publicznych przez kaliskie organizacje pozarządowe, ubiegające się na ten cel o dotację z budżetu Miasta. Będzie się ono składało z części teoretycznej i praktycznej.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać do dnia 20 listopada br. na adres cop@um.kalisz.pl lub przekazać osobiście do Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Babina 1.

Ilość miejsc jest ograniczona. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia można uzyskać pod numerem telefonu: 797 702 486 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze