baner_FBAnt
Baner AWS
baner_apka_2

To ostatnia szansa na dołączenie do służby kandydackiej na Penitencjarystyce w AWS

Do 31 maja trwa rejestracja na stacjonarne studia I stopnia na kierunku Penitencjarystyka w Akademii Wymiaru Sprawiedliwości. To świetna okazja dla absolwentów szkół średnich, którzy chcą zdobyć wiedzę związaną z bezpieczeństwem społecznym, resocjalizacją, readaptacją osadzonych, profilaktyką społeczną oraz wstąpieniem w szeregi Służby Więziennej.

Podczas nauki w trybie służby kandydackiej studenci są skoszarowani, a Uczelnia zapewnia im bezpłatne wyżywienie, zakwaterowanie, umundurowanie oraz uposażenie, którego wysokość zależy od posiadanego stopnia SW.

Zajęcia dydaktyczne rozpoczną się w październiku 2024 r. i będą prowadzone na Kampusie Mundurowym AWS w Kaliszu. Rejestracja odbywa się przez stronę internetową: https://irk.aws.edu.pl/pl/offer/Pe.DZ.2024/programme/Pe.DZ/?from=field:Pe

Szczegółowe informacje o kierunku Penitencjarystyka można znaleźć na stronie: https://aws.edu.pl/…/rekrutacja-penitencjarystyka…/

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze