baner_AK
reklama-SWWS

Uczennice z Blizanowa w Amsterdamie dzięki Erasmusowi

W ostatniej mobilności w ramach projektu Erasmus+ „Intercultural awerness by photography” od 11 do 18 lipca w Amsterdamie wzięły udział 4 uczennice i Ireneusz Pietrzak – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Blizanowie.

Spotkali się z uczniami i nauczycielami ze szkół z Cypru, Rumunii i Włoch w stolicy Holandii, aby przedstawić swoje pomysły na to, jak budować lepszą Europę. W międzynarodowych zespołach uczestniczyli w warsztatach i wykorzystywali zdobytą wiedzę, edytując zdjęcia i tworząc z nich kolaże. Odbyli wizyty w Muzeum Fotografii (Huis Marseille Museum), Muzeum Van Gogha, Muzeum Mauritshuis z obrazami Vermeera i Rembrandta, Muzeum Nauki Nemo, Muzeum Filmu (Eye Filmmuseum – Amsterdam). Odwiedzili Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości w Hadze, dyskutując o sprawiedliwości, pokoju, prawach człowieka i konfliktach, których udało się uniknąć poprzez arbitraż. Zwiedzali Hagę i Amsterdam. Mogli podziwiać piękne budowle i uwieczniać je na zdjęciach ze słynnych amsterdamskich kanałów.

Źródło: Gmina Blizanów

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze