baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

V LO cieszyło się zainteresowaniem kandydatów

To był dzień pełen emocji, rozmów, nowych znajomości. V Liceum odwiedziły dziesiątki młodych ludzi, uczniów szkół podstawowych, szukając odpowiedniego dla siebie profilu. Jak wynikało z rozmów, największym zainteresowaniem cieszą się oddziały o profilu mundurowym, psychologicznym, artystycznym oraz humanistycznym.

Podczas tegorocznego wydarzenia odwiedzający mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną, porozmawiać z uczniami, którzy oprowadzali gości po szkole, wyjaśniając, doradzając i opowiadając o naszych oddziałach. Przewodnicy dzielili się własnymi doświadczeniami, prezentowali umiejętności wojskowe, zachęcali do wspólnej zabawy, konkursów oraz do rozmów z nauczycielami. Nauczyciele z wielką serdecznością tłumaczyli kandydatom, jakie warunki należy spełnić, aby starać się o miejsce w wybranej klasie. Również pani dyrektor Beata Szulc i pani wicedyrektor Grażyna Wilner udzielały informacji zarówno uczniom, jak i rodzicom, którzy przyszli wspierać swoje dzieci w wyborze szkoły.

Mamy nadzieję, że podobało się wam w naszej szkole i zobaczymy się z wami już wkrótce, na rozpoczęciu roku szkolnego. – powiedziała dyrektor V LO Beata Szulc

Źródło: V LO

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze