Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

W Brzezinach święta bez wody!

Można by żartobliwie napisać, że w Brzezinach oblanie wodą w lany poniedziałek nam zbytnio nie grozi, ale mieszkańcom podkaliskiej gminy na pewno nie jest do śmiechu. Awaria spowodowała bowiem sytuacje, że przez całe święta będą mieli utrudniony dostęp do bieżącej wody!

O sytuacji poinformował na swoim profilu facebookowym urząd Gminy Brzeziny:

Informujemy, że występujące w dniu dzisiejszym problemy z dostępem do wody w miejscowościach: Brzeziny, Aleksandria, Jagodziniec, Wrząca i Zajączki związane są z modernizacją Stacji Uzdatniania Wody. Tymczasowe, zastępcze zbiorniki, zamontowane na czas remontu, nie były dostosowane do znacznie zwiększonego dziś zużycia wody. Problem ten zostanie rozwiązany przez wykonawcę inwestycji we wtorek, najpóźniej w środę po Świętach.

Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia.

Profil facebookowy Urzędu Gminy Brzeziny

Mieszkańcy obserwujący gminny profil nie kryją oburzenia zaistniałą sytuację i domagają się szybszej naprawy awarii przez wykonawcę inwestycji. Święta bez wody, są na pewno sporą niedogodnością, zwłaszcza że ilość otwartych sklepów, w których można nabyć wodę pitną w okresie świątecznym jest również ograniczona.

A wszystko dzieje się na tydzień przed wyborami samorządowymi, w których to urzędujący wójt Marek Cieślarczyk ma aż dwóch konkurentów. Wydaje się, że przywrócenie mieszkańcom wody, byłoby także konieczne do wygaszanie wyborczego pożaru, który mu właśnie wybuchł.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
Ryszard

Artykuł przedstawia sytuację z soboty i to tylko z godzin popołudniowych i wieczornych,dzisiaj jest wszystko ok,i co najważniejsze dyngus się najprawdopodobniej odbędzie.W/g mnie artykuł napisany pod presją chwili,i nie sprawdzony do końca przez go piszącego.

Artur

Pań Ryszard W jak zwykle na straży obrony władzy.. Ale czego za srebniki się nie robi

Ryszard

O to chodzi że nie Ryszard W,bo rzecz polega na tym że przed napisaniem czegokolwiek należy to sprawdzić.A tu z daleka widać że próbuje się z tego uczynić kiełbase wyborczą.Tylko się pytam po co.Stało się i zostało naprawione,woda jest.W Święta polityka jest chyba zbędna.Pozdrawiam.

Najnowsze