Wakacje na Osiedlu Ogrody

Przez trzy sierpniowe piątki plac zabaw na Osiedlu Ogrody zamieni się w kolorową przestrzeń z dmuchańcami, balonami, zjeżdżalniami, bohaterami bajek.

Już 6 sierpnia br. od godz. 16 do 19 podczas spotkania z Elzą radość uczestników letniej akcji „Wakacje blisko domu na Osiedlu Ogrody” wzbudzą m.in.: dmuchańce, animacje z Elzą, Anną i Olafem, opady śniegu, test mocy, tatuaże, piana party.

W piątkowe popołudnie, 13 sierpnia, dzieci od godz. 16 do 19 będą bawić się z Pupilami Ridera. Wśród atrakcji: dmuchana zjeżdżalnia Psi Patrol, animacje z Riderem, Marshallem i Sky, balonowe pieski, konkurs plastyczny „Narysuj ulubionego pieska z Psiego Patrolu”, nagrody dla wszystkich uczestników.

Trzecie spotkanie, w ostatni piątek sierpnia (27.08.21 r.), upłynie pod hasłem: „Balonowy zawrót głowy”. Dobrą zabawę zapewnią: duża zjeżdżalnia dmuchana, warsztaty plastyczne, tworzenie balonowych kukiełek i gniotków emotków, animacje dla dzieci, konkurs talentów, nagrody.

 

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter