Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Warsztaty świąteczne w Wytwórni Kreatywności

Fundacja Wspierania Edukacji zaprasza na warsztaty świąteczne w Wytwórni Kreatywności, które odbędą się 15 grudnia 2023 roku przy ulicy Poznańskiej 201-205 w Kaliszu (budynek Instytutu Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Kaliskiego).

Wstęp jest bezpłatny – na uczestników w każdym wieku czeka 21 stanowisk zadaniowych rozwijających kreatywność i kompetencje miękkie w świątecznej atmosferze od godziny 16.00 do 18.00.

Potwierdzenie uczestnictwa w warsztatach zostanie przesłane na podany w formularzu adres e-mail do 13 grudnia 2023 r.  Istnieje możliwość wzięcia udziału bez wypełnienia formularza – jednak jedynie poprawnie wypełniony formularz i mailowe potwierdzenie uczestnictwa gwarantuje udział w wydarzeniu.

Wszelkie informacje nt. warsztatów znajdują się w poniższym formularzu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScD1R-bBb_9_hUWd6aO5QBqp0xwZe6eXfY15VY0YPMAww_DTw/viewform

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze