Weź udział w szkoleniu na temat PROO5! Skorzystaj z pomocy doraźnej

Wystartował nabór wniosków w Priorytecie 5 PROO – konkursie ogłoszonym przez Narodowy Instytut Wolności. Organizacje mogą przeznaczyć środki finansowe z PROO5 na wydatki wynikające z niespodziewanych sytuacji, udział przedstawicieli organizacji w ważnych wydarzeniach życia publicznego lub członkostwo w międzynarodowych podmiotach zrzeszających organizacje pozarządowe.

Dowiedz się, jak aplikować o środki z PROO 5 i weź udział w webinariumorganizowanym w ramach Akademii NIW,które odbędzie się 22 kwietnia, o godz. 14:00. Link do wydarzenia: https://bit.ly/2RE4fWC. Spotkanie poprowadzi Łukasz Ofiara z Biura Programów Horyzontalnych NIW-CRSO, który wyjaśni:

– czym jest konkurs w Priorytecie 5 PROO i jakie są jego cele;

– kto może otrzymać dofinansowanie;

– w jakich obszarach wsparcia można otrzymać dotację;

– na jakie szczegóły zwrócić uwagę podczas pisania wniosku w konkursie.

Wszystkie informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie Narodowego Instytutu Wolności na FB.

Nabór wniosków w ramach PROO 5 ma charakter ciągły, tzn. wnioski można składać od 8 kwietnia 2021 r. od godziny 14:00 do 30 listopada 2021 r. do godziny 14:00 lub do wyczerpania środków przewidzianych na jego realizację.

Dotacja przyznana w ramach konkursu musi zostać wykorzystana najpóźniej do 31 grudnia 2021 r. Środki przeznaczone na realizację zadań dofinansowanych w ramach Priorytetu 5. wynoszą 2 560 000 zł. Wnioskodawcy mogą ubiegać się o dotację w wysokości do 10 000 zł.

Szczegółowe pytania dotyczące konkursu można kierować od poniedziałku do piątku, pisząc na adres poczty elektronicznej: proo@niw.gov.pl lub dzwoniąc pod numer infolinii: 885 221 531 w dni robocze, w godzinach 10.00-15.00. Więcej informacji o konkursie na stronie internetowej NIW-CRSO.

Źródło: Narodowy Instytut Wolności

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze