baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Wiceprezydent podziękował urzędniczkom przechodzącym na emeryturę

Wiceprezydent Grzegorz Kulawinek podziękował dwóm urzędniczkom przechodzącym na emeryturę. Jedną z nich jest Dorota Kłos związana z kaliskim schroniskiem dla bezdomnych zwierząt od 2015 roku, a drugą Jolanta Smolińska pracująca w Urzędzie Miasta od 25 lat.

Dorota Kłos wcześniej przez lata pracowała w biurach podróży, ale miłość do zwierząt skłoniła ją do zmiany pracy. Schronisko stało się miejscem, gdzie mogła łączyć swoje pasje z pracą. Od samego początku skupiała się na zwierzętach, które wymagały specjalnej troski i uwagi. Zajmowała się głównie psami zalęknionymi, nieufnymi, które potrzebowały pomocy w odzyskaniu zaufania do ludzi.
Dorota Kłos przyznaje, że będzie tęsknić za swoją pracą w schronisku. Opieka nad zwierzętami jest ważnym elementem jej życia. Przyszedł jednak czas na odpoczynek i realizowanie innych pasji.

Z kolei Jolanta Smolińska w Wydziale Gospodarowania Mieniem, od początku swojej pracy, zajmowała się zbywaniem nieruchomości należących do Miasta. Wcześniej pracowała w Urzędzie Wojewódzkim oraz Wojewódzkim Biurze Geodezji. Na emeryturze zamierza podróżować i poświęcić się lekturze oraz spędzać czas z wnukami. Spotkanie było okazją do rozmowy o doświadczeniach zawodowych i planach na przyszłość. 

Źródło: UM Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze