Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Wielkanoc z improstylem

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie wygrali organizowany przez Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara ,,Rudego w Kaliszu konkurs „Wielkanoc z improstylem”.

Konkurs polegał na nakryciu stołu wielkanocnego zgodnie z najnowszymi trendami sztuki kelnerskiej. Oryginalny wizerunek stołów i nowatorską sztukę zastawy stołowej oceniało trzyosobowe jury.

Oceniający nie mieli łatwego zadania, ponieważ aranżacje stołów były różnorodne. Uczestnicy wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością i nie mieli problemów z nowatorskim podejściem do nakrycia podstawowego, które jest wymagane w technice zwanej improstylem.

Pierwsze miejsce zajęli uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie, drugie reprezentacja gospodarzy, a trzecie drużyna Zespołu Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim. Nagroda specjalna za finezję i oryginalność w nakrywaniu stołów powędrowała do rąk uczennic Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie.

W konkursie wzięły udział drużyny z siedmiu szkół, kształcących uczniów się w branży gastronomicznej.

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze