reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Włamał się do domu w budowie – teraz grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności

Zarzuty kradzieży z włamaniem usłyszał 41-letni mężczyzna, który włamał się do domu jednorodzinnego będącego w budowie i ukradł elektronarzędzia o łącznej wartości około 5 tysięcy złotych. Teraz mężczyźnie grozi kara nawet 15 lat więzienia za wielokrotną recydywę.

6 listopada policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży z włamaniem, do której doszło na terenie budowy jednego z domów jednorodzinnych. Do kradzieży doszło w okresie od początku października do 6 listopada. Nieznany sprawca włamał się do domu i ukradł z niego elektronarzędzia o łącznej wartości blisko 5 tysięcy złotych. Wśród utraconych przedmiotów znajdowały się m. in. młot wyburzeniowy, wkrętarka, laser budowlany.

Sprawa zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego, którzy na podstawie własnych informacji wytypowali i ustalili tożsamość sprawcy tego przestępstwa. Mężczyzna został zatrzymany wczoraj w swoim miejscu zamieszkania. Podczas przeszukania mieszkania kryminalni znaleźli część skradzionego sprzętu. Jak ustalili funkcjonariusze niektóre przedmioty zostały zastawione w lombardach.

Część sprzętu budowlanego została już odzyskana przez policjantów. Zatrzymany mężczyzna to mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. 41-latek za popełnione przestępstwo usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Sprawcy, który był już uprzednio skazany w warunkach recydywy wielokrotnej przed upływem 5 lat po odbyciu łącznie co najmniej jednego roku pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem, może grozić nawet 15 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostrów Wielkopolski

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze