Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Wodór już zasila Wielkopolskę

– „Właśnie wydałem pierwsze w Wielkopolsce, a najprawdopodobniej i w Polsce pozwolenie na prowadzenie instalacji do spalania paliw i produkcji wodoru „– mówi Jacek Bogusławski, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego. 

Wielkopolska Platforma Wodorowa, której przewodniczy, to od dziś nie tylko think tank, ale i realny do tank! Pionierskie pozwolenie otrzymała firma ZE PAK S.A.

– „Gratuluję naszemu pionierowi podjęcia działań w tym zakresie i trzymam kciuki za szybką realizację wodorowych planów. Zawsze jest tak, że innowacyjne zmiany wielokrotnie przyspieszają, gdy pojawia się pierwsza realizacja. To taki żywy dowód, że można. Wodór to nasza przyszłość energetyczna. Mamy szansę dogonić inne kraje, które wodór wykorzystują w życiu codziennym. Jechałem już na rowerze wodorowym i chciałbym nim pojechać jak najszybciej drogami Wielkopolski”. – podkreśla Jacek Bogusławski.  

  Źródło: Zarząd Województwa Wielkopolskiego

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze