Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Wojskowe Centrum Rekrutacji organizuje zbiórkę dla bezdomnych zwierząt!

W duchu bożonarodzeniowej solidarności i troski o te najmniejsze podopieczne naszych schronisk, Wojskowe Centra Rekrutacji (WCR) z całej Polski, w tym z Kalisza, postanowiły połączyć siły w szczytnym celu – zbieraniu potrzebnych artykułów dla bezdomnych zwierząt.

Do 15 grudnia trwa zbiórka artykułów dla schronisk dla bezdomnych zwierząt. Kaliski oddział WCR zachęca wszystkich mieszkańców Kalisza i okolic do włączenia się w inicjatywę.

Co można przynieść?

WCR zachęca do przynoszenia niezbędnych artykułów, które poprawią warunki życia zwierząt przebywających w schroniskach. Lista potrzeb jest długa, obejmując takie rzeczy jak żwirek, karmy mokre i suche wysokiej jakości, żwacze, koce, ręczniki, kołdry (bez pierza) nowe lub w nienagannym stanie, drapaki czy legowiska. Wszystko to stanowi cenny wkład w zapewnienie zwierzętom bezpieczeństwa, ciepła i odpowiedniej opieki.

Gdzie przynieść dary?

Wszystkie dary można dostarczyć bezpośrednio do Wojskowego Centrum Rekrutacji w Kaliszu, mieszczącego się przy ulicy Plac Św. Józefa 5.

Kontakt telefoniczny: st. szer. Monika Filipiak – 261 612 822

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze