Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

“Wolica” wraca do normalnego trybu pracy

Już jutro po tygodniu przygotowań do standardowego trybu pracy wraca szpital w Wolicy. Do tej pory lecznica dedykowana była osobom zakażonym koronawirusem.

Szpital na swoim profilu w mediach społecznościowych informuje, że już od poniedziałku ponownie powróci rehabilitacja oddechowa, pracownia snu i wszystkie oddziały leczenia chorób płuc i gruźlicy. Placówka będzie również wspierać tych, którzy przeszli już koronawirusa. Przez ostatnie dni wszystkie pomieszczenia poddano dezynfekcji, wywietrzono sale, a część przestrzeni zmodernizowano tak, by odpowiadały aktualnym potrzebom od poniedziałku. Szpital deklaruje gotowość do pracy i zaprasza wszystkich potrzebujących specjalistów pulmonologów.


Źródło: Szpital Wolica/FB

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Latarnik24

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter