Wstęp do uchwały krajobrazowej

Miasto zaprasza wszystkich mieszkańców, którzy są zainteresowani tematem usytuowania reklam w przestrzeni miejskiej do udziału w spotkaniu informacyjnym. Spotkania odbędą się w kilku grupach, a rejestracja będzie możliwa do 19 marca.

Temat rozmieszczania reklam w przestrzeni publicznej miasta, to jedna z kwestii, które są bardzo “na czasie”. W grudniu na łamach naszego portalu pojawił się obszerny tekst wyjaśniający wiele szczegółów dotyczących uchwały czy szeroko pojętego chaosu reklam w miastach. Dzisiaj na stronie miasta pojawiła się informacja o kolejnych krokach w tym temacie, a jednym z nich ma być spotkanie z mieszkańcami. Będzie ono dotyczyło projektu uchwały w sprawie ustalenia „Zasad i warunków sytuowania na terenie miasta Kalisza obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane”, a ze względu na trwającą epidemię, uczestnicy zostaną podzieleni na kilka grup.

Osoby, które są zainteresowane udziałem w spotkaniu, mogą kontaktować się pod numerem telefonu 62 765 43 55, od poniedziałku do piątku, w godz. 7.30 – 15.30. Rejestracja będzie możliwa do 19 marca. Po tej dacie Miasto przekaże zainteresowanym osobom szczegółowe informacje o spotkaniu.


Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter