baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Wybierasz się na mecz KKS – Legia? To WSZYSTKO, co musisz wiedzieć!

Wybierasz się na mecz KKS – Legia? Zastanawiasz się gdzie zostawić samochód, co ze sobą zabrać i o której pojawić się na miejscu? Poniżej dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć na temat jutrzejszego spotkania!

Jutro o 20:30 rozpocznie się półfinał Fortuna Pucharu Polski z Legią Warszawa, jednak bramy Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej 19-29 zostaną otwarte już o 17:30. Jeśli chcesz uniknąć stania w kolejce, warto zaplanować sobie wcześniejsze wyjście.

O 17:30 rozpocznie się Latarnikowe studio przedmeczowe, które transmitować będziemy za pośrednictwem kanału YouTube również po meczu od ok. 23:00: https://www.youtube.com/@LatarnikKaliski/streams. Gwarantujemy, że w transmisji weźmie udział wielu ciekawych gości. Serdecznie zapraszamy do śledzenia nas na bieżąco!

O czym musisz pamiętać wybierając się na mecz KKS Kalisz – Legia Warszawa?

W godzinach od 16:30 do ok. godz. 24:00, wyłączona zostanie z ruchu kołowego ul. Łódzka na odcinku pomiędzy ul. Warszawską a ul. Szlak Bursztynowy. O tym jakie ulice będą nieprzejezdne, gdzie zaparkować oraz jak dostać się na miejsce przeczytacie w naszym wcześniejszym wpisie.

Najbezpieczniejszym wyborem będzie przybycie na miejsce pieszo lub komunikacją miejską. Osoby, które planują przyjazd samochodem, mają do dyspozycji m.in. parking na targowisku przy ul. 3-go Maja. Optymalnym rozwiązaniem jest również pozostawienie auta na ul. Toruńskiej lub w samym centrum miasta (np. ul. Babina, Parczewskiego, Majkowska). Autokary mogą parkować na terenie centrum przesiadkowego przy ul. Majkowskiej. Wjazd na ul. Łódzką możliwy będzie wyłącznie po okazaniu specjalnej karty wydawanej przez klub.

Pamiętaj o bilecie i dowodzie tożsamości!

Przed przybyciem koniecznie sprawdź, jaki sektor został Ci przypisany. Każdy z nich ma swoją dedykowaną bramę, która oznaczona jest odpowiednimi naklejkami. Ułatwieniem będą wywieszone banery oraz mobilni informatorzy. Wejście dla kibiców możliwe będzie jedynie przez bramy od ul. Łódzkiej.

Podczas przekroczenia bramek pamiętaj o okazaniu biletu upoważniającego Cię do wejścia na mecz oraz dowodu tożsamości. Może być to dowód osobisty, prawo jazdy, legitymacja lub paszport. W przypadku problemu, pomoc uzyskasz w punkcie informacyjnym, który znajduje się w miejscu kas stadionowych.

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Poradnik KKS

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze