baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Wycieczki Antolczyk Travel wraz z Weszło Travel

Największe widowiska z najlepszych aren świata. Chętni do przeżywania sportowych emocji mogą udać się do Biura Podróży Antolczyk Travel, które nawiązało współpracę z Weszło Travel.

Funkcjonujące od 2019 roku Biuro Podróży Antolczyk Travel specjalizujące się w wycieczkach krajoznawczych rozszerza swoją działalność. Do oferty dołączają wycieczki na wydarzenia sportowe, w tym na największe piłkarskie mecze Europy.

„Podpisaliśmy umowę o współpracę agencyjną, to znaczy, że wycieczki z oferty Weszło Travel dostępne będą w sprzedaży w biurze Antolczyk Travel w Kaliszu. Nie trzeba robić tego elektronicznie, jest możliwość podpisania umowy w wersji papierowej, co jest dodatkową wygodą dla niektórych”.

– powiedział Mateusz Antolczyk, właściciel Biura Podróży Antolczyk Travel

Aktualnie w ofercie są między innymi wyjazdy na mecze Mistrzostw Świat, które odbędą się na jesieni tego roku w Katarze. Oprócz widowisk piłkarskich także kibice innych dyscyplin znajdą coś dla siebie:

„Organizowane są wyjazdy na tenisa ziemnego, m.in. Rolanda Garrosa czy na mecze koszykarskiej ligi NBA”.

– dodaje Mateusz Antolczyk

Weszło Travel od dziesięciu lat specjalizuje się w wyjazdach na wydarzenia sportowe, w tym na największe mecze piłkarskie na znanych europejskich stadionach. W wycieczkach organizowanych przez Weszło Travel jako goście specjalni biorą czasami udział dziennikarz Michał Pol oraz były piłkarz Wojciech Kowalczyk.

Źródło: Biuro Podróży Antolczyk Travel, Weszło Travel

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze