baner_FBAnt
Baner AWS
baner_apka_2

Wyróżniono 22 młodych sportowców w powiecie

Zarząd Powiatu Kaliskiego przyznał stypendia sportowe Starosty Kaliskiego dla 22 zawodników. Młodzi sportowcy osiągają wybitne osiągnięcia m.in. w kolarstwie, wyścigach motocyklowych, strzelectwie sportowym, a nawet w karate Shinkyokushin.

Stypendium sportowe jest przyznawane od wielu lat. Jest to forma wyróżnienia przyznawanego najwybitniejszym młodym sportowcom zamieszkującym na terenie powiatu kaliskiego bądź trenującym w klubach sportowych mających siedzibę na terenie Powiatu Kaliskiego.

Starosta Kaliski podziękował zawodnikom, trenerom, rodzicom za zaangażowanie w życie sportowe i tym samym reprezentowanie Powiatu Kaliskiego na arenie krajowej i międzynarodowej wskazując na pełną zaangażowania postawę, zapał, pasję i ciężką pracę. Podczas spotkania Krzysztof Nosal – Starosta Kaliski oraz Zbigniew Słodowy – Wicestarosta Kaliski podziękowali  i uhonorowali dyplomami oraz nagrodą rzeczową trenerów nagrodzonych sportowców: Marka Cieślaka i Rafała Kaczmarka. Wszystkim Stypendystom Zarząd Powiatu Kaliskiego życzył kolejnych sukcesów, zdrowia, radości i spokoju oraz wytrwałości w wytyczaniu i osiąganiu nowych celów.

Źródło: powiat kaliski

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze