baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Syn, mąż i ojciec – zabił pięciu krewnych, w tym niemowlę!

W poniedziałkowy wieczór policjanci w domu jednorodzinnym w Chodzieży (woj. wielkopolskie) znaleźli pięć ciał. Były to zwłoki czterech osób dorosłych i kilkumiesięcznego dziecka. Zdaniem prokuratury to 41-letni mężczyzna zabił swoją rodzinę i popełnił samobójstwo.

O pomoc policji poprosiły osoby, które nie mogły skontaktować się z mieszkańcami domu przy ul. Podgórnej w Chodzieży. Początkowo policja otrzymała zgłoszenie o znalezieniu dwóch ciał. Jednak po przybyciu na miejsce, funkcjonariusze znaleźli trzy kolejne. Łącznie to cztery ciała osób dorosłych i kilkumiesięcznego dziecka.

Po dotarciu patrolu na miejsce, funkcjonariusze na parterze domu znaleźli zwłoki 41-letniego mężczyzny i jego 38-letniej żony, której usta były zaklejone taśmą, a nogi związane, oraz ciało 4-miesięcznego niemowlęcia. Wszystkie osoby posiadały też rany szyi – w pobliżu zwłok leżał nóż. Na piętrze budynku ujawniono zwłoki mężczyzny (73 lata) i jego żony (72 lata), którzy również posiadali rany na szyi.

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Łukasz Wawrzyniak przekazał dziś, że według ustaleń śledczych to 41-letni mężczyzna zabił swoją rodzinę, a następnie odebrał sobie życie. Dodał też, że nie ma potwierdzenia wersji, że mógł tego dokonać ktoś z zewnątrz.

Rodzina przed dwoma miesiącami sprowadziła się do Chodzieży z Sochaczewa, by opiekować się ojcem wskazywanego przez prokuraturę sprawcy. Mężczyzna nie był wcześniej karany, a rodzina nie miała założonej tzw. niebieskiej karty.

fot.: archiwum

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze