baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Dzień Pierwszej Miłości w Kaliszu

Tematyczne zwiedzanie ekspozycji multimedialnej, fotobudka i kaliskie gadżety. Te i inne atrakcje czekają na wszystkich zakochanych, którzy odwiedzą kaliski ratusz w Dniu Pierwszej Miłości.

Mieszkańcy i turyści, którzy 18 września przyjdą do kaliskiego ratusza w godzinach 16:00-20:00 i podadzą hasło „Zakochaj się w Kaliszu!”, będą mogli bezpłatnie zwiedzić wystawę multimedialną oraz podziwiać panoramę z tarasu widokowego.

W programie przygotowano również tematyczne oprowadzanie po ekspozycji. O historiach miłosnych Kalisza opowiedzą pracownicy Informacji Turystycznej. Zainteresowanych zapraszamy o godz. 17:00, 18:00, 19:00 i 20:00 – start przy Informacji Turystycznej.
Dla zakochanych przygotowano również inne atrakcje takie jak fotobudka (w godzinach 17:00-20:00), zdjęcia w kaliskiej ramce oraz na patio ratusza.

Organizatorem wydarzenia jest Kancelaria Prezydenta Miasta we współpracy z Wydziałem Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Kalisza – Informacją Turystyczną w Kaliszu.

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze