baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Zaśpiewaj w MDK-u i zawalcz na Festiwalu Piosenki Przedszkolnej

Dzieci w wieku przedszkolnym (urodzone po 2015 roku) mają szansę spełnić swoje marzenia o karierze piosenkarki, czy też piosenkarza. Swój pierwszy lub kolejny występ w karierze młodych solistów odbędzie się w ramach 22. Konkursu Piosenki Przedszkolaków.

Dodatkowo kaliski MDK daje szansę solistom na zakwalifikowanie się do etapu rejonowego 26. Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej CZERWONAK 2023. Konkurs odbędzie się 11 maja 2023 r. w siedzibie MDK, ul. Teatralna 3. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 5 maja. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w załączonym regulaminie na stronie MDK w zakładce KONKURSY: http://www.mdk.kalisz.pl/?pl_konkursy,3

Prezentacje oceniane będą w dwóch kategoriach:

I kategoria:

  • solista
  • solista z zespołem tanecznym lub chórkiem

II kategoria:

  • zespół

Należy wspomnieć, że zespół łącznie z solistą lub chórkiem może liczyć maksymalnie 4 osoby.

Zgłoszenia można przesłać w formie papierowej na adres: MDK, ul. Teatralna3, 62-800 Kalisz lub elektronicznie na adres: magdalena.zarnecka@mdk.kalisz.pl, do Waszej dyspozycji jest również sekretariat placówki czynny od 8.00 do 15.00.

Źródło: MDK Kalisz

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze