reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Zderzenie boczne skierowało go do rowu na krajowej 25.

Niebezpieczne zdarzenie utrudniło ruch na drodze krajowej numer 25, w miejscowości Nowy Kiączyn. Pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby, w tym jedno dziecko. Jedno z aut wpadło do rowu.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy PSP z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 oraz dwa zastępy z OSP Stawiszyn i OSP Zbiersk. Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zderzenia bocznego dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia jedno z aut wypadło z drogi do przydrożnego rowu, drugie z nich znajdowało się na jezdni. Osoby biorące udział w zdarzeniu znajdowały się pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego który przybył na miejsce zdarzenia przed pierwszymi zastępami straży pożarnej.

Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatorów. Dalsze działania polegały na kierowaniu ruchem pojazdów do czasu zakończenia czynności prowadzonych przez obecną na miejscu Policję. Następnie usunięto uszkodzone pojazdy z pasa drogowego oraz uprzątnięto pozostałości elementów karoserii oraz płynów eksploatacyjnych. Żadna z osób biorących udział
w zdarzeniu nie wymagała hospitalizacji w związku z czym zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.


Opracowanie i  foto : kpt. Tomasz Sobczak
Zdjęcia: JRG 1 Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze