ZUS z konkursem dla dzieci i studentów

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej ogłasza konkurs mający na celu zachędzenie do posiadania przez osoby starsze konta bankowego.

Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku” – taką nazwę nosi konkurs, który ma przedstawić zalety korzystania z dobrodziejstw techniki w operowaniu gotówką. 

"Zadaniem uczestników konkursu jest przedstawienie korzyści z posiadania konta w banku i zachęcenie, w pomysłowy sposób, swoich bliskich, do założenia takiego konta i korzystania z niego online. race można przygotować w zależności od wieku i poziomu szkoły, w czterech kategoriach: plakat, komiks, film, infografika/materiał multimedialny. Prace można wykonać indywidualnie lub zbiorowo"

- Marlena Nowicka - rzeczniczka prasowa ZUS w Wielkopolsce

Zgłoszenia przyjmowane są do 29 października 2021 roku, prace natomiast trzeba przekazać do Zakłądu Ubezpieczeń Społecznych do 10 grudnia 2021 roku. Pula nagród wynosi 35 tysięcy złotych. 

Źródło: Zakład Ubezpieczeń Społecznych 

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter