baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Rosyjska prowokacja w Kaliszu 11 listopada?

Wykorzystywane przez białoruskie władze mięso armatnie w postaci sprowadzanych na polską granicę imigrantów to element nowoczesnej wojny hybrydowej, która ma zdestabilizować sytuację w Polsce. Istotną rolę w tej zabawie pełnią tzw. „pożyteczni idioci” dający się nabierać na różne emocjonalne obrazki mające manipulować polską opinią publiczną. Wielu „pożytecznych idiotów” działa także w Kaliszu, dlatego to do nich mam apel w związku z przyjazdem do Kalisza tzw. Aleksandra Jabłonowskiego – choć raz wykażcie się odrobiną inteligencji i zignorujcie tę manifestację, nie organizujcie żadnej „kontry”.

11 listopada w Kaliszu zorganizowany zostanie przemarsz na czele z Wojciechem Olszańskim, ps. Aleksander Jabłonowski. Jest to postać znana w polskim internecie z powodu swojego wulgarnego języka, który w obliczu popularności tzw. „patostreamów” roznosi się po portalach społecznościowych. Olszański to zawodowy aktor, który skończył Szkołę Teatralną w Krakowie. Jest pod obserwacją ABW, propaguje sojusz z Rosją, zdaniem niektórych jest agentem rosyjskich służb specjalnych. W maju br. zaatakował gazem łzawiącym Białorusina protestującego przeciw polityce Łukaszenki.

Język Jabłonowskiego trafia do niedużej części polskiego społeczeństwa, która wierzy we wszystkie dyrdymały wciskane im w formie historii o „światowym spisku przeciwko ludzkości”. Trafia także do internetowych „śmieszków”, których bawi jego zachowanie. Jabłonowski podejmuje ostatnio szerokie działania w celu mobilizacji swoich zwolenników, aby ci przyjechali 11 listopada do Kalisza na jego przemarsz. Mam ogromną nadzieję, że oprócz osób realnie wierzących w bajki Jabłonowskiego, nikt nie przybędzie na manifestację „dla beki”. Jest to po pierwsze niebezpieczne (ponieważ to środowisko zapewne będzie szukać eskalacji), jak i po prostu niezgodne z polską racją stanu. Wspieranie w Dniu Niepodległości prorosyjskiego youtubera, w momencie, w którym rosyjskie władze prowadzą wraz z Białorusią wojnę hybrydową przeciwko Polsce, podlega pod zdradę stanu.

Dlaczego to akurat nasze miasto zostało wybrane przez prorosyjskiego patostreamera? Nie mam pojęcia o kształcie środowiska Jabłonowskiego w Kaliszu, jednak mogę przypuszczać, iż wybrał Kalisz ze względu na to, że jest to na tyle nieduże miasto, aby ewentualne „rozróby” rozniosły się w polskiej przestrzeni publicznej. 11 listopada odbywa się w Warszawie Marsz Niepodległości, podczas którego spodziewam się pełnej mobilizacji rosyjskich służb specjalnych, których celem będzie prowokowanie do niszczenia mienia publicznego, zamieszek itp. Oczywiście z wykorzystaniem najbardziej skrajnych środowisk szowinistycznych zinfiltrowanych i manipulowanych przez Rosjan. Obrazki, w których postaci pod biało-czerwoną flagą ukazywane będą jako bandyci, będą wykorzystywane do budowania dodatkowych podziałów w polskim społeczeństwie oraz propagandy informacyjnej na Zachodzie. Zarówno przez rosyjskie trolle internetowe, jak i przez te same osoby, które epatowały emocjonalnymi szantażami dotyczącymi imigrantów przy polskiej granicy.

Dodatkowe wywołanie zamieszania w Kaliszu pokaże zewnętrznej opinii publicznej, że Polska nie kontroluje sytuacji nie tylko na granicy i w Warszawie, ale także w średnich miastach, a środowiska przedstawiane przez rosyjską propagandę jako „nacjonalistyczne” zastraszają mieszkańców i używają przy tym haniebnych haseł w całej Polsce. Niewątpliwie „pożyteczni idioci” z Zachodu dadzą się na tę argumentację złapać, wzmacniając presję na zachodnich polityków, aby ci nie pomagali „nacjonalistycznej” Polsce albo wręcz wspierali przedzieranie się przez polską granicę coraz większych grup imigrantów w ramach walki o „wolność, równość, braterstwo”.

Celem tych rosyjskich działań jest także obniżanie morale polskich funkcjonariuszy, których najpierw próbowano atakować emocjonalnymi szantażami (robili to także kaliscy politycy i aktywiści, całkowicie zgodnie z interesem białoruskim i rosyjskim), a teraz chce się zademonstrować, że są słabi w obliczu siły rosyjskiego wroga. Manifestacja Jabłonowskiego zmusza dodatkowo ABW do koncentracji na kolejnym temacie, obciążając możliwości operacyjne polskich służb.

Najgorszym, co mogą teraz zrobić środowiska lewicowe w Kaliszu, to organizowanie JAKIEJKOLWIEK kontry wobec przybywających do naszego miasta prowokatorów. To nie są kaliscy narodowcy, z którymi możecie się po prostu posprzeczać słownie i poza tym nikomu nic się nie stanie. Środowisko Jabłonowskiego znane jest z agresji, będzie dążyło do fizycznego starcia, gdyż jest to na rękę ich mocodawcom. W gronie manifestujących na pewno znajdą się osoby niestabilne psychicznie, łatwe do zmanipulowania. Może stać się Wam krzywda i możecie stać się narzędziem w rękach obcych służb. Apeluję także do osób o poglądach narodowych, które być może rozważają uczestnictwo w wydarzeniu – ten człowiek działa wbrew polskiej racji stanu i jakiekolwiek wspieranie jego działalności zakrawa o kolaborację z państwami prowadzącymi wojnę hybrydową w Polsce.

Dlatego proszę – zignorujmy tę manifestację i zostawmy ten temat policji. Mam nadzieję, że kaliscy funkcjonariusze zostaną wsparci przez okoliczne jednostki, aby w pełni kontrolować sytuację.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
55 komentarzy
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
Dobromir

Co za brednie hahaha Panie Antczak skąd Pan czerpiesz inspirację i wiedzę ? Ręce i nogi opadają

Jola

Panie Antczak, lepiej przeproś Wojtka vel Aleksandra. Im szybciej tym lepiej!!!

Zboj

Zadne panie, przeciez to wypierdek co ledwie „edukacje” skonczyl.

Tak dla Act447

Tak! Ja bym przeprosił, bo Wojtek może łeb u….ć bagnetem swoim…francuskim .

Jola

NIe wiem co bierzesz Macieju ale zmniejsz dawkę o połowę. Ewidentnie ci szkodzi.

Kedywu

ty parchu lepiej wracaj do Palestyny

Piotr

Przyjdź na wiec szabsgoju to cię przywitamy kłamco i łgażu….

Zboj

Zwieracze Maciusiowi puscily i… ojejejej jaka kupka sie wylala XD

bAbcia

Chciałeś Maciusiu puścić bączka a się ob….ś…..

Kris

Głupotę przejąłeś po matce kurwie czy ojcu alfonsie???????

George murzyn polski wyzynnorowninny

Koliber i UW wszystko jasne?✡️?

Franek dolas

Jesteś idiota nic ci już nie pomoże.

Janek Dzwonek Bogakowski

Macieju … Macieju … a mieles szance milczec i ludzie by tylko domniemali ze jestes idiota … a tak dales im dowod na to.

Antczak zawiadomienie

Antczak będzie prokurator

Paweł

Kalisz podlega pod jurysdykcję Germany czy Polin ? Ewidentnie widać strach wśród okupacyjnych elit i ich piesków, że tracą kontrolę nad środowiskami narodowymi w Polsce. Nie wyjdzie wam nowy łagr ani sodoma lgbtqupa.

Dawid

Zrobiliście im tylko reklamę i do tego ten duży adres strony na zdjęciu. Dotychczas nie miałem pojęcia o takim wydarzeniu i osobie. Znając Kalisz przyjdzie z 20 osób i tyle z tego będzie.

Rwea

to się zdziwisz…

rado

mylisz sie kmiotku

Rafał

Do tych 20 dopisz sobie dwa zera.

Polska dla polaków

Tak 20 ale tysięcy?

Oskar

Ludzie czy was dobry Bóg opuścił ?
Chcecie to maszerujcie jak wam się podoba, ale nie róbcie niepotrzebnej zadymy. Napisał artykuł, zawarł w nim swoją opinię i dyskutujcie z tym. A słowa o matce k**wie to grzech i ten kto je napisał po prostu pójdzie do piekła…

rado

szabesgoju zajebanty antczak, przeprosisz na kolanach za to jeszcze

Żyd

Macieju dostaniesz sowitą premię za dobrze wykonaną pracę. Tylko bój się Polaków bo to patrioci są i takich Żydów jak my i ty szybko wyczuwają.

Marek

Szkoda, że ci polscy patrioci tak rzadko pracują i nie płacą podatków, a zamiast tego siedzą na socialu. Szkoda, że ci co nazywają się prawdziwymi Polakami nie znają często polskich lektur i historii.

Pielęgnuj wkurw

Mówisz o wyborcach kalksteina z wypadającym odbytem sodomity namiętnego.

Tyton

Polska dla polskich Polaków.?✡️?

Bodox

Antczak usuń proszę ten artykulik.

Jacek

Nie, nie, niech nie usuwa!!! Dobrą reklamę zrobił Kamratom!!!

Po pierwsze Polska

Ot co… niech wisi artykuł… przyciągnie więcej ludzi. Może kogoś nawrócimy !

Nadzieja

Szkoda gadać.??✡️??

Po pierwsze Polska

Panie Macieju A. dziękujemy za promocję !

Gniewomir

gówno wiesz w dupie byłes lokaju. Mobilizacja słub rosyjskich, zamieszki 🙂 jaka pizda co ty wypisujesz antczak

Fryderyk

Artykuł na poziome mediów trzech macew Bieńki.

Adrian

żyd z krwi i kości to pisał

Zainteresowany

A kim jest ten oryginalny z wyglądu pan? Jakiś serial będą kręcić ?

Pawel

Tak! Pod tytułem „To jest Polska, a nie Polin”

Tomasz

andczak takie głupoty to tylko morze pisać zaszczepiony 4 taką

Mietek

Tyyyy kuuurwoooo żyyydoooowskaaaa. Ty zdrajco narodu polskiego. Wypierdalaj z Polski, jeżeli się nie czujesz Polakiem. Jak można pierdolić takie głupoty, nie mając wiedzy o kimś i o tym co się teraz w Polsce dzieje.
Ile ci zapłacili, sprzedawczyku !!!

Grzegorz

Brawooo !! Podpisuję się rękoma i nogami Grzegorz

Leon

Lepiej wyjedź z tego kraju żydowski agencie.

iwan

Oszołomów nie brakuje – od BRUKSELI przez BERLIN do MOSKWY. Najwięcej jest u TUSKA LOKAJA I SPRZEDAWCZYKA, HOJOWNI u KOMUCHÓW, PSL – najmniej w PiS. Gdyby nie PiS to by już ani telewizji, ani meczów w TVP, ani spółek państwowych, ani drużyn sportowych, nędza i smród – SMRÓD – tylko NIEMCY BY SIĘ CIESZYLI Z TUSKAMI i PUTIN.

MccK

Dziecko- kto ci zlecił te wypociny?

Polska dla polaków

Społeczność Kamracka to na wskroś inteligentni ludzie a po za tym bardzo radośni i uśmuechnieci ludzie. A Ty srantczak mącisz i destabilizujesz samego siebie,

Malgorzata

Świetny artykuł. I niech sie Pan nie przejmuje nazistami i chamami.

Tak dla ACT447

Nigdy nie powstrzymacie sprawiedliwości dziejowiej. Żydzi współtworzyli państwo Polskie i należy im się udział w zwrocie ich mienia!!!

Artur

Panie Antczak obrzydliwie pan kłamie
wstyd

Pawel

Panie pismak. Co za brednie Pan piszesz. Większych bzdur nie czytałem dawno. Pewno jesteś parchem scyzorykiem chrzczony i masz ból dupy, że Polcy się zaczęli organizować. Na pewno nie jesteś Polakiem. Won z Polski podjudzaczu.

Ostatnio edytowany 2 lat temu przez Pawel
Nadzieja

I co 10 tysięcy osób było kretynie polski. Nie wstyd ci Kolibrze??

Polaris

?✡️?

Rodak kamraten

?✡️?

Patrycjusz

?????✌️??❤️Antczak jesteś mniej niż zero powieś się idioto

jjj

strasznie klamiesz mimo ze rzeczywiscie Najezdzcy ida z BY to za cale sprowadzanie ich odpowiedzialny jest Soros i decydenci Uni. Dokonuje sie holocaust bialego czlowieka.Daj zyc RU i BY !

Kaliszak

Byłem, sprawdziłem i kłamiecie jak z nut. A tak Wam wierzyłem…. Kłamcy!!!

hipek

Antczak jesteś 0

Waldek

Maciek, ty niedorobiony żydowski osrańcu, powinieneś chodzić w kagańcu.

Najnowsze