Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Zbiórka PCK dla uchodźców trwa. Lista potrzebnych artykułów

Polski Czerwony Krzyż w dalszym ciągu prowadzi zbiórkę rzeczową darów dla uchodźców z Ukrainy. Zachęcamy do zapoznania się z listą najpilniejszych potrzeb. Dary można dostarczyć do siedziby kaliskiego oddziału PCK już dziś w godzinach 9-15.

Obecnie najbardziej potrzebne są:

  • artykuły medyczne,
  • artykuły higieniczne,
  • nowe obuwie wiosenno-letnie dziecięce, młodzieżowe, damskie,
  • żywność z długim terminem przydatności do spożycia.

Dary można przekazać dziś w godzinach 9-15, a w kolejnym tygodniu od poniedziałku do soboty w tych samych godzinach do Biura Oddziału Rejonowego PCK w Kaliszu przy ul. Dobrzeckiej 2.

„Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe dary, które we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej codziennie trafiają do uchodźców z Ukrainy przebywających w naszym mieście. Sukcesywnie w ramach pomocy humanitarnej wysyłamy też artykuły do magazynu w Lublinie, skąd trafiają za pośrednictwem Ukraińskiego Czerwonego Krzyża do poszkodowanych w wyniku działań wojennych. W przyszłym tygodniu zamieścimy podsumowanie naszych dotychczasowych działań”.

– informują przedstawiciele Oddziału Rejonowego PCK w Kaliszu

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze