baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

„Złote dachy XXI wieku” na trasie kolejnego „Kaliszobrania”

Duże zainteresowanie wzbudziła marcowa inauguracja „Kaliszobrania”. Mieszkańcy już w najbliższą sobotę będą mieli okazję do kolejnego krajoznawczego spaceru po Kaliszu!

Kwietniowe „Kaliszobranie” odbędzie się w sobotę 23 kwietnia. Zbiórka o godzinie 12:00 na ulicy Poznańskiej przy przychodniach w okolicy Alei Wojska Polskiego. Szlak przechadzki będzie prowadzić do atrakcji ulicy Ogrodowej, zakończy się natomiast przy „Złotych Dachach XXI wieku”. Organizator wydarzenia, Piotr Sobolewski, obiecuje także niespodzianki. 

„Kaliszobranie” to cykl spacerów krajoznawczych po Kaliszu, organizowane przez kaliskiego przewodnika turystycznego, autora publikacji oraz książek o Kaliszu i wykładowcę akademickiego, Piotra Sobolewskiego. Wydarzenie, której każda edycja organizowana jest w ostatnią sobotę każdego miesiąca, zostało wznowione po trzech latach przerwy. Więcej o „Kaliszobraniu” przeczytacie w wywiadzie, jaki Latarnikowi Kaliskiemu udzielił sam pomysłodawca. 

Źródło: Facebook Historia Kalisza na zdjęciach 


Powrót do mapy

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze