Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Latarnik Kaliski w Kanale Sportowym!

Nie milkną echa ostatniej historii wójta Żelazkowa, który z zawiadomienia komisarza wyborczego w Kaliszu został zwolniony z pełnionej funkcji. Do tej sprawy, jak i do całości działalności wójta w życiu publicznym, odniósł się dziennikarz Krzysztof Stanowski w swoim programie „Dziennikarskie Zero” na Kanale Sportowym w serwisie YouTube.

O działalności wójta Żelazkowa w życiu publicznym gminy słyszy się od dłuższego czasu. Niejednokrotnie opisywaliśmy ją na naszym portalu. W marcu zeszłego roku przedstawiliśmy skrócony przebieg jego aktywności począwszy od 2014 roku, kiedy po długiej przerwie, został on wybrany na wspominany urząd wójta gminy. We wrześniu 2021 roku czarne chmury zaczynają zbierać się nad włodarzem – o popełnienie przestępstwa podejrzewa włodarza Żelazkowa Alicja Łuczak – radna powiatu kaliskiego. Sytuacja ta ma swój dalszy przebieg miesiąc później, tym razem na korzyść wójta, kiedy to prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania w tej sprawie. Po kilku miesiącach ciszy, pod koniec marca 2022 roku, do mediów trafia informacja o awanturze w Urzędzie Gminy w Żelazkowie, którą wszczął wójt będący w stanie upojenia alkoholowego. 

Sam wójt w listopadzie zeszłego roku, w ramach serii „Bez Cienia Fikcji”, udzielił wywiadu naszemu portalowi:

https://www.youtube.com/watch?v=_AjPc70a6YM

To właśnie fragmenty tego materiału wideo zostały wykorzystane w najnowszym odcinku serii „Dziennikarskie Zero”. Można je zobaczyć w minutach 5:01 oraz 12:55:

https://youtu.be/NHO0xInESoQ?t=302

Warto dodać, że nasza redakcja przeprowadziła także wywiad z jednym z twórców „Kanału Sportowego”. W październiku przed naszymi kamerami, również w ramach serii „Bez Cienia Fikcji”, wystąpił Mateusz Borek: 

https://www.youtube.com/watch?v=QkGM5VoISds&t=792s

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze