baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Seans pod chmurką

Najbliższy weekend w mieście upłynie pod znakiem plenerowych seansów filmowych. Na kino pod chmurką zapraszamy na Rozmarek, osiedle Ogrody i do parku Przyjaźni.

„Bezmiar” (reż. Emanuele Crialese) to ostatnia w tym roku propozycja w ramach Kina Letniego 2023. Seans, w sobotni wieczór, tradycyjnie na Rozmarku, rozpocznie się o 21.00. „Wiki i jej sekret” obejrzymy w niedzielę, podczas festynu familijnego na Osiedlu Ogrody. Seans, na placu zabaw między Porzeczkową i Jarzębinową, rozpocznie się o 20.30. Ostatnia z weekendowych propozycji ucieszy zwłaszcza miłośników muzycznych dokumentów. „Amy”, opowiadający o życiu i twórczości Amy Winehouse, zobaczymy w niedzielny wieczór, w Parku Przyjaźni. Seans rozpocznie się o 21.30. Zapraszamy!


Sobota, 19.08, Rozmarek, godz. 21.00, „Bezmiar” 2022

Dramat
Włochy, Francja

Obsada m.in. Penélope Cruz, Vincenzo Amato, Luana Giuliani

Rzym, lata siedemdziesiąte XX wieku, czasy ważnych zmian społecznych i kulturalnych, pełne blasku i splendoru. Młoda rodzina Borghetti właśnie wprowadziła się do jednego z nowo wybudowanych bloków mieszkalnych. Przeprowadzka ma wymiar słodko-gorzki. Chociaż rozpościerający się z najwyższego piętra widok na Rzym jest olśniewający, członkowie rodziny nie są sobie tak bliscy jak kiedyś. Clara i Felice nie są już zakochani, ale nie potrafią się rozstać. Dla Clary jej wyjątkowa relacja z trójką dzieci staje się ucieczką przed samotnością. Najstarsza córka, Adriana (11) korzysta z tego, że nikt w sąsiedztwie jej nie zna i zaczyna udawać przed innymi dziećmi, że jest chłopcem. Prowadzi to do rodzinę do krytycznego punktu.


Niedziela, 20.08, os. Ogrody, godz. 20.30, „Wiki i jej sekret” 2021

Familijny, komedia
Francja

Obsada m.in. Shanna Keil, Vincent Elbaz, Marie Gillain

Victoria, ośmioletnia dziewczynka, której matka właśnie zmarła, przeprowadza się wraz z ojcem do małej górskiej wioski. Ukojenie znajduje w adopcji szczeniaka niewiadomego pochodzenia, znalezionego w odosobnionym gospodarstwie.


Niedziela, 20.08, Park Przyjaźni, godz. 21.30, „Amy” 2015

Biograficzny, Dokumentalny, Muzyczny
Wielka Brytania, USA

Obsada m.in.: Amy Winehouse, Tony Bennett, Mark Ronson

Dokumentalna opowieść o zmarłej w 2011 roku, w wieku 27 lat brytyjskiej wokalistce Amy Winehouse. Historia dziewczyny obdarzonej fenomenalnym talentem, która w bardzo krótkim czasie stała się światową gwiazdą. Film zrealizowany z nieznanych do tej pory materiałów archiwalnych, pokazujący jej zawrotną karierę, presję globalnego sukcesu, potrzebę ryzykownego życia i trudne związki z mężczyznami.

Źródło: UM Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze