reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Zapisz swoje dziecko do „Laboratorium Sztuki”!

W Galerii Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu rozpoczęły się zapisy do kolejnej edycji warsztatów artystycznych „Laboratorium Sztuki”. Jest to cykliczny projekt edukacyjny, adresowany do dzieci od lat 9, młodzieży i dorosłych. Zajęcia odbywać się będą przez cały rok szkolny, wg ustalonego planu spotkań, dla zapisanych na nie uczestników. Udział w warsztatach jest odpłatny. Spotkanie organizacyjne dla osób zainteresowanych odbędzie się 26 września br.

W tym roku, utworzone zostaną cztery grupy wiekowe: grupa dziecięca dla dzieci w wieku od 9 do 13 lat, grupa młodzieżowa dla osób w wieku od 13 do 16 lat, grupa dla dorosłych i grupa, nazywana „40+/-„. Zajęcia w ramach „Laboratorium Sztuki” to 90-minutowe spotkania ze sztuką i artystą w profesjonalnie wyposażonej pracowni, które dają szansę na rozwój, twórczość i dobrą zabawę. Celem warsztatów jest przekazanie wiedzy z zakresu sztuk wizualnych i zaproszenie do wspólnych działań artystycznych. W tym roku szkolnym, uczestnicy ponownie pracować mają nad rozwijaniem wyobraźni i kreatywności poprzez działanie w wielu wymiarach. Będą zajęcia z malarstwa, rysunku, rzeźby, fotografii. Uczestnicy, pod okiem instruktora, będą budować formy przestrzenne i mobilne, tworzyć kolaże, ceramikę, poznają także wiele ciekawych, twórczych osób.

Galeria zaprasza osoby zainteresowane na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we wtorek 26 września, godz. 17.00 w Galerii Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu (plac św. Józefa 5). Z koordynatorką warsztatów – Ewą Kopeć – można się również skontaktować telefonicznie pod nr 516 190 221.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze