reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Akcja „Tajny klient”. Rusza szkolenie online dla przedsiębiorców

W Kaliszu w terminie od 23 sierpnia było realizowane szkolenie dla sprzedawców napojów alkoholowych pod nazwą „Tajny klient”.

Szkolenie odbywało się w 50 losowo wybranych punktach sprzedaży napojów alkoholowych. Miało na celu podniesienie świadomości skutecznego przestrzegania prawa w zakresie sprzedaży oraz podawania napojów alkoholowym osobom nieuprawnionym. 

Końcowym etapem projektu jest szkolenie on-line dla sprzedawców. Do udziału w nim są zaproszeni sprzedawcy biorący udział w projekcie, właściciele sklepów, gdzie była realizowana akcja „tajny klient” oraz ci, którzy otrzymali zaproszenie.

Szanowny Przedsiębiorco !

W związku z przeprowadzonym w Państwa punkcie sprzedaży badaniem potencjalnej dostępności alkoholu dla osób niepełnoletnich typu ,,tajemniczy klient”, a także z ważnymi zmianami prawa w zakresie  sprzedaży alkoholu Fundacja Centrum Działań Profilaktycznych z Wieliczki wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego oraz Urząd Miasta Kalisza serdecznie zapraszają wszystkich właścicieli punktów oraz ich pracowników  na szkolenie on-line, w terminie 13.10, godz. 10:00 – 12:00. Po jego zakończeniu każdy z uczestników otrzyma materiały dydaktyczne oraz certyfikat ukończenia szkolenia.

Głównym  celem szkolenia będzie zapoznanie Państwa ze skutecznymi sposobami ograniczania dostępności alkoholu osobom niepełnoletnim i nietrzeźwym, a także z najnowszymi zmianami prawnymi w zakresie kontroli punktów sprzedaży napojów alkoholowych. Pozostałe zagadnienia będą obejmować praktyczne wskazówki dotyczące:

  • oddziaływania alkoholu na organizm człowieka i całe społeczeństwo
  • spożywanie alkoholu przez osoby niepełnoletnie i bufor ochronny ,,25”
  • postawy asertywne wobec sprzedaży alkoholu osobom nieletnim i nietrzeźwym 
  • przepisy prawne dotyczące sprzedaży alkoholu i konsekwencje łamania prawa
  • dobre praktyki sprzedawców z całej Polski

Szkolenie będzie prowadzone przez Trenera Fundacji Centrum Działań Profilaktycznych. W jego trakcie istnieje możliwość zadawania pytań ekspertowi i dzielenie się własnymi pytaniami i spostrzeżeniami. 

Szkolenie odbywa się na platformie ClickMeeting. Dostęp pod linkiem: https://cdp.clickmeeting.com/szkolenie-sprzedawcow5

Źródło: Urząd Miasta Kalisza 

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze