baner_FBAnt
Baner AWS
baner_apka_2

Bezpłatne egzemplarze Wielkopolskich Ekobajek

Fundacja „Inicjatywa dla Opatówka” serdecznie zachęca wielkopolskie instytucje (szkoły, przedszkola, ośrodki kultury czy biblioteki) oraz organizacje (fundacje stowarzyszenia, KGW, itp.) do zgłoszenia się po bezpłatny egzemplarz publikacji „Wielkopolskie Ekobajki”. Tylko do 28 listopada istnieje dodatkowa możliwość bezpłatnej przesyłki do zgłaszających z całej Wielkopolski.

Publikacja „Wielkopolskie Ekobajki” zawiera pięć bogato ilustrowanych bajek opowiadających o wybranych zagadnieniach i problemach ekologicznych. Autorem bajek jest Łukasz Bernady, z kolei ilustrację przygotowała Małgorzata Flis. Bajki zostały skonsultowane zarówno z instytucjami zajmującymi się szeroko pojętą ochroną środowiska, jak i z nauczycielami oraz edukatorami. Materiał ten może ubogacić i ożywić edukację ekologiczną wśród najmłodszych, do czego serdecznie zachęcamy.

 
Szczegóły na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/InicjatywaDlaOpatowka/posts/5076624389032378
Bezpośredni link do ankiety zgłoszeniowej: https://forms.gle/fx5UWbUL7AXzvaB98
Projekt jest dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Źródło: FIDO

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze