baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Nowy cykl muzycznych spotkań przy fontannie

„Muzyczne barwy przy fontannie” to tytuł nowego cyklu weekendowych spotkań z muzyką, które rozpoczynają się 21 i 22 maja o godz. 18.00, przy Fontannie „Noce i Dnie” w Kaliszu. Potrwają one do końca czerwca, a wystąpią w nich młodzi muzycy – dyplomanci i laureaci konkursów muzycznych oraz wokaliści znani z takich programów jak „Szansa na sukces” czy The Voice Kids”.

W ramach spotkań z muzyką przy fontannie zaprezentują się bardzo zdolni, młodzi artyści z Państwowej Szkoły Muzycznej im. Henryka Melcera, a także Prywatnej Szkoły Muzycznej Talent Studio. W najbliższy piątek wystąpią posłuchamy dźwięków zaklętych w klawiszach fortepianu i strunach skrzypiec uczniów. W sobotę będziemy oklaskiwać wokalistów ze szkoły Talent Studio, którzy zaśpiewają hity lat 70, 80, 90. 
Młodzież obu szkół muzycznych z ogromną radością podzieli się z kaliszanami swoim dorobkiem artystycznym, pokaże wielobarwność muzyki, w piątkowe oraz sobotnie wieczory maja, czerwca. Spotkania z muzyką przy fontannie będą rozpoczynać się o godzinie 18.00, Miasto zaprasza już dziś do wysłuchania młodych talentów, którzy w przyszłości być może będą wielkimi gwiazdami polskiej piosenki. W przypadku deszczu, występy odbędą się w innych terminach.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze