reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Bieg na orientację w Lesie Winiarskim

To impreza, w której mogą wziąć udział indywidualni uczestnicy, ale także całe rodziny. W najbliższą sobotę, 7 października, wszystkich miłośników rekreacji na świeżym powietrzu Miasto Kalisz zaprasza na Osiedlowy Bieg na Orientację w Lesie Winiarskim.

Start i meta zmagań, zlokalizowane będą w Leśnym Centrum Edukacyjnym przy ul. Gajowej 1. W biegu mogą wziąć udział całe rodziny – zachęcają organizatorzy. – Liczy się czas, spryt i szybkość. Głównym zadaniem będzie odnalezienie jak największej liczby punktów rozsianych na terenie Lasu Winiarskiego i rozwiązanie zadań. Na najlepszych uczestników czekają nagrody.

Zbiórka zawodników zaplanowana została na godzinę 16.00. Zapisu można dokonać w dniu imprezy, bezpośrednio przed biegiem, ale także wcześniej, wypełniając formularz on-line. Uczestnicy wystartują o godzinie 16.30. Między 18.00 i 19.00 organizatorzy podsumują imprezę. Wszyscy uczestnicy biegu mogą liczyć na ciepły posiłek, o który zadba KGW Olęderki z Kolonii Dębe.

Organizatorem imprezy jest Związek Harcerstwa Rzeczpospolitej. Osiedlowy Bieg na Orientację sfinansowany został ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Kalisza.

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze